Blademasters Open 2022

W weekend 2-4 września 2022 r. odbędzie się Blademasters Open 2022 w Irlandii. Imprezę organizuje Cork Blademasters.


Na uczestników imprezy czekać będą aż 3 dni atrakcji związanych z DESW!

W piątek odbędą się dwa warsztaty. Pierwszy z nich to skierowany do początkujących „Tournament Boot Camp” prowadzony przez Andrzeja Rozyckiego, Prezesa Cork Blademasters. Drugi warsztat poprowadzi Łukasz Dąbrowski z Fechtschule Gdańsk – ten zaś dedykowany jest zaawansowanym zawodnikom. Oba warsztaty obejmują długi miecz jak i szable jednocześnie.
Tego dnia będzie można również obejrzeć i zakupić rzeczy związane z DESW. Spragnieni sparingów znajdą dla siebie miejsce w wydzielonych do tego obszarach.

Sobota dedykowana będzie długiemu mieczowi. Tego dnia odbędą się aż trzy turnieje. Jeden dla osób początkujących – z doświadczeniem poniżej 24 miesięcy w treningach DESW, drugi z nich to turniej kobiet, a trzeci to turniej otwarty.

Niedzielę wypełni szabla, również z trzema zmaganiami. Turniej dla początkujących szermierzy, turniej kobiet i turniej otwarty.

Całe wydarzenie odbędzie się w ośrodku Trabolgan Holiday Village. W cenie biletu wstępu zapewniony jest nocleg, wstęp na warsztaty oraz wejście na każdy turniej!

Wszystkie aktualne informacje znajdują się na stronie wydarzenia.

Dodaj komentarz