Motus HEMA Summer Camp 2022

Od 28 sierpnia 2022 r. do 4 września 2022 r. będzie trwał Motus HEMA Summer Camp 2022 w Bułgarii. Na ochotników czeka aż 6 dni treningów związanych z DESW.


To już czternasty obóz DESW organizowany przez Bułgarską szkołę Motus. Organizatorzy zapowiadają 6 dni intensywnych zajęć podzielonych na poranne i wieczorne sesje. Wśród nich wykłady i seminaria dotyczące średniowiecznych źródeł oraz broni. Oprócz tego w przerwach między sesjami odbywać się będą warsztaty łucznictwa tradycyjnego.

Dodatkowo zapowiedziana została tajemniczą atrakcje – „Rycerski Tor Przeszkód”. Jej celem ma być sprawdzenie swoich umiejętności i kondycji. Motus nie zdradził więcej szczegółów, ale i tak zapowiada się emocjonująco.

Obóz ma być przystępny dla wszystkich chętnych, niezależnie od doświadczenia. Nawet dla całkowicie początkujących. Osoby, którym nie straszny ruch, znajdą tutaj coś dla siebie.

Motus HEMA Summer Camp 2022 będzie miał miejsce w miejscowości Borovets w Bułgarii, na terenie hotelu Ela. Podczas rejestracji jest możliwość wybrania opcji z noclegiem i wyżywieniem lub zorganizowanie tego we własnym zakresie. Jest również opcja zapisania się na połowę wyjazdu tj. trzy dni. Dodatkową zachętą jest lokalizacja hotelu znajduję się w malowniczej okolicy, pełnej tras górskich do pieszych wędrówek w niedalekiej odległości.

Aktualne informacje znajdują się na stronie wydarzenia. W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań organizatorzy chętnie odpowiedzą pod adresem mailowym szkoły.

Dodaj komentarz